Българинът не чете – това са резултатите от поредното проучване в страните от Европейския съюз. 21-во място от 28 държави не само не е за
Category: Uncategorized
Присмял се хърбел (www.blitz.bg) на щърбел (Нова телевизия)
Няма нищо лошо до посочиш грешката на някого, понякога помага. Няма обаче нужда да го правиш със злоба и чувство за превъзходство, когато нямаш и
1000 лева глоба, ако си направил две деца на малолетна! Не е зле! Важи ли и за българи?
Цитат: “Глобиха с 1000 лева мъжа на малолетна, родила 2 деца. С 1000 лева глоба, в полза на държавата, е санкциониран младеж от Асеновград заради това, че
Кирил Добрев май е по-искрен от Герб!
Цитат: “Изпълнителната комисия на ГЕРБ ще продължи да опровергава лъжите на БСП за възможно коалиционно управление между двете партии, съобщиха от партията на Бойко Борисов. Повод
Още малко култ към личността не вреди…
И преди е ставало дума, че у нас има сайтове, които имат голяма склонност към развиване на култа към личността, в последните години тази личност